MONTÁŽE A REKONSTRUKCE PLYNU

Ať jde o byt, dům či průmyslový objekt, instalace plynu je třeba svěřit zkušené firmě. Je snad málo zpráv o úniku plynu a poškozených objektech, kde instalace plynu nebyla perfektní? Máme dlouholeté zkušenosti s montáží plynových rozvodů a spotřebičů.

Dobře se orientujeme ve vyhláškách souvisejících s plynovými rozvody a věnujeme velkou pozornost bezpečnosti připojení. S námi budou veškeré práce bezproblémové. Probereme s vámi vaše požadavky a navrhneme vhodné řešení.

Naprostá bezpečnost instalace plynu a dlouhodobá spolehlivost provozu jsou zásady, které dodržujeme. Na instalace plynu, které realizujeme, se můžete spolehnout. Připravíme návrh nejvhodnějšího řešení, které odsouhlasíte.

Montáže plynovodů provádíme z ocelových,nerezových nebo měděných (Cu) trubek, spoje jsou pak svařované, lisované nebo pájené na tvrdo.

Provádíme montáže a rekonstrukce plynových rozvodů a přípojek (měď, plast, ocel), tlakové zkoušky, servis, napojení plynových spotřebičů a montáž a opravy vyhrazených plynových zařízení. V rámci plynařských prací nabízíme komplexní řešení rozvodů plynu, od vytvoření technického návrhu plynových rozvodů, až po jejich instalaci.